Zvýšení výkonu motoru pomocí BSR chiptuning

BSR chiptuning Blansko

BSR chiptuning Blansko

Co je to BSR?

Spousta lidí bere BSR chiptuning jako jednoduchý úkon, kde se pootočí nějakými kolečky a motor má najednou zázračně zvýšený výkon. Jenže tak to není, ale někteří prodejci se tak tváří. Od takových dejte ruce pryč. Zvýšení výkonu motoru pomocí kitu BSR, je ve skutečnosti velmi složitá operace, kde dochází k optimalizaci softwaru v řídící jednotce. Z naší zkušenosti víme, že firma BSR je jediná na trhu, která nemanipuluje z čísly a daty, neustále vyvíjí nové techniky a díky práci naprostých profesionálů má BSR takové výsledky.

Krátké video o BSR.

Proč BSR?

Odpověď je poměrně snadná. BSR je Švédská společnost. Švédové jsou známí svou precizní prací. Je jedno, jestli se to týká vozidel, BSR, nebo třeba nářadí. Švédské  firmy nikdy nepustí na trh produkt, o kterém si nejsou na 100% jisti, že je špičkovým a řádně otestovaným. Firma BSR si nehraje s daty a čísly jako to dělá konkurence. BSR uvádí vždy fakta a pravé výsledky jejich dlouholeté práce.

Jak je možné, že mi BSR zvýší výkon, ale přitom sníží spotřebu paliva?

Je to dáno právě tím, že software v řídící jednotce není úplně dokonale optimalizován. Motor má velké rezervy a možnosti. Právě dokonalou optimalizací řídící jednotky je možné, aby motor s menší spotřebou paliva měl vyšší výkon. Ač se to zdá nemožné, je tomu skutečně tak. Už jsme to dokázali mnoha spokojeným zákazníkům.

Proč bych si měl /a/ nechat udělat BSR u Vás v Blansku?

Jsme oficiální dealer firmy BSR Svenska AB. Jsme proškoleni a používáme originální techniku BSR. Už jsme mnohým zákazníkům zvýšili výkon motoru pomocí BSR a byli velmi mile překvapeni, někdy doslova šokováni tím, jak jejich automobil po úpravě jezdil. Dále nabízíme od firmy BSR sportovní výfuky, sání a další individuální úpravy, konverze na E85.

Může se stát, že se něco po zvýšení výkonu motoru stane s autem?

Pokud budeme BSR dělat my, tak se Vám s motorem určitě nic nestane. Neděláme žádné zásahy do motoru typu pokus omyl. Odvedem pouze profesionální práci v podobě garantovaného zvýšení výkonu motoru. Vy už si pak pouze užíváte jízdu.

Chtěl bych se o BSR dozvědět Více informací, co mám dělat?

Buď nám zavolejte, nebo k nám můžete přijít na konzultaci. Na konzultaci se prosím telefonicky objednejte.

BSR chiptuning blansko - zvýšení výkonu motoru Graf zvýšeného výkonu motoru

Krátké video o BSR

Kontaktujte nás

Kontaktujte autoservis Blansko

Telefonní kontakt - autoservis Blansko

724 864 443

QR kontakt na autoservis Blansko

BSR chiptuning Blansko

Vůně do auta

HEL

RAVENOL

Tuning bezpečně

Eibach

BSR Performance

Vysoce kvalitní oleje Millers

FULL Motorsport Brno

Levné alarmy

barracuda racing wheels

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti