Tuning bezpečně

Tuning bezpečně! jak jinak.

Tuning bezpečně

Tuning bezpečně! Jak jinak.

V rámci projektu Tuning bezpečně! upozorňujeme na to, že kvalitní tuning automobilů nesnižuje jejich bezpečnost. Naopak profesionální úpravy zvyšují výkon a zlepšují jízdní vlastnosti, a tím i podporují vyšší bezpečnost při jízdě. To je velmi důležité, protože na tuningovém trhu lze nalézt kromě mnoha odpovědně postupujících subjektů také prodejce podřadných nebo ilegálních produktů.

Podvodní prodejci využívají nadšení především mladého publika pro tuning a nabízejí levné, ale také neschválené tuningové produkty, navíc ještě ve špatné kvalitě. K těm patří především části spoilerů, podvozků, tlumičů nebo přídavných reflektorů.

Provádíme osvětu! Našimi partnery jsou profesionální tuningové firmy a odborníci na úpravy automobilů. Přinášíme jak praktické odborné informace, tak odkazy na platnou legislativu a její dodržování v praxi.

Informace pro začínající i zkušené tunery

Tuning bezpečně! představuje jediný projekt v ČR, který na reálných přestavbách automobilů demonstruje rozdíly mezi sériovým a upraveným vozem, a také mezi kvalitními a nekvalitními díly a postupy. V průběhu celého roku máte možnost vidět na různých akcích speciálně upravený automobil z dílny generálního partnera, společnosti BSR Česká republika a Slovensko, který je ukázkou toho, jak můžete přispět i vy svému automobilu. A v žádném případě na úkor bezpečnosti nebo za hranicí českých zákonů.

Slovo generálního partnera

Tuning bezpečně! je jedinečný projekt, který se snaží změnit pohled na oblast úpravy automobilů v České republice a vylepšit dost špatný mediální obraz tuningu obecně. Jsme rádi, že můžeme využít naše bohaté zkušenosti k ukázce kvalitních úprav automobilů s cílem vylepšit jejich vlastnosti a zvýšit bezpečnost. Zaměřujeme se na aktuální situaci na trhu, legislativu a technické možnosti renomovaných dodavatelů performance dílů a technologií, a poukazujeme na rozdíly mezi správným a nesprávným řešením úprav automobilů.

Martin Hák
BSR Česká republika a Slovensko

Kontaktujte nás

Kontaktujte autoservis Blansko

Telefonní kontakt - autoservis Blansko

724 864 443

QR kontakt na autoservis Blansko

BSR chiptuning Blansko

Vůně do auta

HEL

RAVENOL

Tuning bezpečně

Eibach

BSR Performance

Vysoce kvalitní oleje Millers

FULL Motorsport Brno

Levné alarmy

barracuda racing wheels

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti